• 32 içerik
  • 15 kategori
  • 0 yorum
  • 5 tane de
EN SON EKLENENLER
(TARİHE GÖRE)

Samsung’un oyuncu monitörlerinden SGH50 modelini sizler için inceledim. Uzun zamandır fiyat- performans oyuncu ekranı araştırmaktaydım. Sizlere ned..

iPhone telefonunuzun farklı görünmesini ister misiniz? Eğer daha şık daha ince ve dikkat çekici bir iPhone sahip olmak istiyorsanız videomuzu izleyin ..

Ttec 10000, 15600 ve Hatta 20800 mah Taşınabilir Cihazları 3 farklı Ttec taşınabilir şarj cihazını sizin için inceledik. 10.000 mah gücündeki AlumiS..

Motorlu Kara Taşıtları, Aralık 2017 Trafiğe kayıtlı araç sayısı Aralık ayı sonu itibarıyla 22 218 945 oldu Aralık ayı sonu itibarıyla trafiğe k..

drone tarım

Afyonkarahisar’ın İhsaniye İlçesinde başlatılan Tarımsal Kontrol Amaçlı Drone (İnsansız Hava Aracı) kullanım projesi sayesinde kamu tasarrufu..

Canon 750d 18-55mm IS STM Kit Giriş seviyesinde olupta orta seviyeye en yakın makina olması sebebiyle aldım arkadaşlar. Oldukça güzel fotoğraflar çekiy..

İnstagram Son Görülmeyi Kapatma [VİDEO] Uygulamadan profile giriniz daha sonra ayarlar sekmesine tıklayarak açılan pencerenin alt kısmında bulunana ..

Bir kişinin yeme alışkanlıkları o kişinin birçok özelliği hakkında bilgi verir. Bakalım dünyanın en zenginleri neler yiyor;   1.) Steve Jobs V..

Hepimizin hayalidir kendi işinin sahibi olmak. Antalya’nın Muratpaşa ilçesinde yaşayan Fatma Öncel 10 yıl önce eşine destek olmak amacıyla, 4 bilezi..